Rüyada domates görmek

Domates görmek konusunu uzun zamandır açıklamayı istiyorduk. Yeni bir yazıyla bu konuyu da açıklığa kavuşturmadan önce rüyayı gören hakkında küçük ama bir o kadar da önemli bilgilendirmeyi yapmak isterim.

Sevgili kardeşlerim. Çağımızda internetin hızla yaygınlaşması sonucunda bazı olumsuzluklar açığa çıktı. Bunlardan birisi de dahil olduğumuz rüya tabirleri hakkındaki bilgilerdir. Rüyalarınızın gerçek manalarını titizlikle yazarken bazı internet siteleri ne yazık ki bizim yazdıklarımızın tam tersini hiçbir dayanağı olmadan yazmakta ve rüya sahiplerini endişeye ve üzüntüye sevk etmektedir. Bu nedenle bu sitelere itibar etmemenizi önemle rica ederiz. Eğer ayırt etmekte güçlük çekiyorsanız tabiri 3-4 siteden okuyun ve birbirine yakın tabir veren siteler genelde doğru bilgi, tam zıttı ve alakasız olanı yalan içeriktir.

rüyada domatesNeyse lafı fazla uzatmadan merak ettiğiniz konuya da değinelim. Rüyada domates görmek! Domatesin elbette çeşitli tabirleri var. Mesela biz önce rüyada domates görmeyi açıklayacağız daha sonra ise çeşitli alt başlıklara ayıracağız. Bu sayede rüyasında ne surette olursa olsun domates gören kişiler rüyalarına tabir bulabileceklerdir. Bu da sitemizin bir ayrıcalığıdır.

Evet, rüyada domates görmek genelde hayırlı ve güzel olanı ifade eder. Müjdeli ve sevindirici haber almaya işaret etmesinin yanında bazen beklenmedik anda yaşanan gelişmelere delalettir. Ara sıra kötü yorumlandığına da denk gelinmiştir. Karşılaşılacak sıkıntı ve kedere, yaşanacak zorluklara da işaret edebilir. Ancak bu yaygın bir görüş değildir.

Rüyada nasıl ve nerede görüldüğüne göre konuya pek çok yorum getirmek mümkündür. Bu yorumlar kimi zaman olumlu gelişmelere işaret etse de kötü olarak yorumlandığı da olmuş demiştik. Rüya sahibinin, rüya yorumlarından çok etkilenmemesi, hayatını buna göre yönlendirmemesi tavsiye edilse de bazen rüyalar bir işaret olarak hayatımızda yer etmiştir. Bu gerçeği bildiğimiz için rüyaya önem veririz. Çok geniş bir alanı olan rüya yorumu bir rüyayı farklı özelliklerine göre farklı yorumlayabilir. Rüyasında domates gören kişiler de domatesin rengi, cinsi, sayısı, görüldüğü yer ve görüldüğü zaman gibi özellikler sayesinde farklı yorumlarla karşılaşabilir. Rüya yorumları rüya sahibine bir şeyleri işaret etse de görülen rüyaların genelde bilinçaltıyla ilişkili olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada domates görmek genel manada şöyle yorumlanabilir; helal kazanç, kısmet, sevinç ve mutluluk, eş ve dosttan gelecek mutlu haber, kötü günlerden sonra gelecek güzel günlerin habercisi bazen ise üzüntüyle tabir edilir. Detaylı tabire geçecek olursak sırasıyla başlıklarla;

  1. Rüyada domates tarlası görmek
  2. Dalında domates görmek
  3. Rüyada çürük domates görmek
    1. Rüyada çürük domates yemek
    2. Rüyada çürük domates dökmek

rüyada domates tarlası

Domates tarlası görmek

Rüyada domates tarlası görmek sadece rüya sahibi için değil tüm ailesini ve çevresindekileri mutlu edecek bir haber almasına işaret eder. Rüya sahibi mutluluğunu çevresindekilerle paylaşır, kendisine gelen iyiliği çevresine dağıtır. Özellikle aile içinde sorun yaşayan rüya sahipleri bu rüyayı gördüğü zaman yakın zamanda refaha erer ve sıkıntılarından kolayca kurtulur. Ailesi tarafından destek görmeye başlar. Tarlada görülen domates kolay kazanılan helal paraya işarettir. Görülen bu rüya sıkıntı çekmeden mal ve mülk sahibi olunacağını, geçimin helal parayla sağlanacağını ifade eder. Rüya sahibi kalan ömrünü rahat ve sıkıntısız bir şekilde sürdürür. Aynı zamanda rızkların ve imkanların birbiri ardına geleceğine de yorumlanır. Rüya sahibi fakirse zengin olur, bekarsa evlenir eğer öğrenciyse kültürlenir. Hasta insanlar dermanlarını bulur, umutsuzlara umut olur. Bu rüya genel olarak rüya sahibi hakkında olumlu yorumlanır. Bolluk, bereket, kazanç, müjdeli haber rüya sahibi için hayırlı yorumlara vesile olur.

dalinda domatesler

Dalında domates görmek

Rüyada dalında domates görmek bol kazanca ve zenginliğe yorumlanır. Dalda görülen domatesler kişiye hiç beklemediği bir yerden gelecek paraya ya da kalacak bir mirasa işaret eder. Rüyada daldaki domatesi toplarken ya koparırken görmek rüya sahibinin bir iyilik yapacağı ve bu iyilik sayesinde ödüllendirileceği anlamına gelir. Aynı zamanda daldaki domatesi koparmak eğer domates olgunlaşmış ve kırmızıysa herkesin saygısını kazanmayı ifade eder. Olgunlaşmış domatesleri toplayan kimse çevresindeki kişilerce takdir edilir, bu kişiler rüya sahibine saygı duyar. Eğer daldaki domates mevsiminde görüldüyse bu bolluk ve berekete işaret eder.

Çürük domates görmek

Rüyada çürük domates görmek rüya sahibine yapılan bir uyarı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinde ya da arkadaşlarında hayırsız biri olduğunu ifade eder. Bu hayırsız kişinin rüya sahibi hakkında yalan yanlış haberler yaydığına, onun dedikodusunu yaptığına ve onu itibarsızlaştırdığı-na inanılır. Rüyada görülen çürük domates rüya sahibinin, arkadaşlarının arasında kötü nama ulaşacağına işarettir. Başka bir yorumda ise çürük domates malda ve kazançta meydana gelecek bereketsizliği, sahip olunan varlığın sadakasının verilmediğine yorulur. Aynı zamanda çürük bir gıda maddesi görmek yapılacak olan israfa da işaret eder. Bunun yanı sıra çürük domates rüya sahibinin vücuduna da benzetilir. Rüyayı gören kişinin vücudunda morluklar, ezilmeler ve çürümelerin meydana gelebileceğine işaret eder. Genel olarak çürük domates rüya sahibi açısından pek hayırlı yorumlanmaz. Görülen bu rüya bir uyarı niteliğinde olur. Rüya sahibi bu rüyayı gördükten sonra çevresini gözden geçirmeli, hayırlı olmayan insanlarla arkadaşlığını kesmeli, doğru insanlarla sırlarını paylaşmalı ve yapacağı israflara dikkat etmelidir.

Rüyada çürük domates yemek

rüyada çürük domates yemek çoğu zaman fenalık olarak yorumlanmıştır. Çürük domates yiyen kişi birisi tarafından hedefe alınmış, hataya düşürülmüş kişiyi ifade eder. Bu genelde rüya sahibidir. Çürük domates yediğini gören kişi bu art niyetli yakın çevresindeki şahıstan zulüm görebilir.

Rüyada çürük domates dökmek

Rüyada çürük domates dökmek, yemenin aksine fenalıklardan sıyrılacağını işaret eder. Rüya sahibi kendine düşünülmüş kötü niyetleri alt edebilir ve hatta bunu yapan kişilere de ceza verebilir. Rüyasında çürük domatesleri döktüğünü gören bu nedenle düşmanına galip gelebilir. Tabi ki rüyayı tamamen bilmek rüyaya farklı anlamlar yükleyebilir.

Okuduğunuz için teşekkürler.
Sorular sadece yorum kısmından…

Son yorumlar
  1. nisa 8 Ağustos 2020

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir